Brány Stejskal

Titulní stránka

Vítejte! Dovoluji si vám prostřednictvím těchto webových stránek nabídnout své služby v oblasti dodávky a montáže oplocení různého typu, jako např. klasické oplocení (PVC, PVC ploty, nylofory, pantanety, fortinety, ...) včetně podhrabových desek či oplocení na míru (jeklové výplně, tyčkové výplně apod.) s vyjímkou dřevěného programu. Dále dodávám a montuji klasické dvoukřídlé i jednokřídlé brány s výplní/bez výplně včetně kování, jednokřídlé branky včetně kování s možností zabudování elektrozámků, posuvné brány samonosné nebo na kolejnici včetně pohonů a GSM ovládání mobilním telefonem, indukčních smyček.

Vyrábím a montuji automatické dvoukřídlé brány bez výplně/s výplní, kováním, montáže pohonů, elektrozámků. U posuvných i dvoukřídlých automatických bran nabízím možnost propojení automatizace a ovládání s garážovými vraty. K posuvným branám nabízím i možnost dodávky závor s ráhnem do 7 metrů včetně indukční smyčky. Brány a závory je možno ovládat pomocí dálkového ovládače, tlačítkem ze vzdáleného místa, GSM ovládáním pomocí mobilního telefonu, webové aplikace, snímače otisků prstu a elektromechanického ovladače zámkem.

Díky dlouholetým zkušenostem a prověřeným obchodním partnerům jsem schopen vám zaručit kvalitní materiál a provedení, inovativní a netradiční řešení, řešení na míru, včetně specializovaného servisu. Na základě dodaných podkladů pro vás rád zpracuji technické řešení a cenovou nabídku dle vašich potřeb. Neváhejte mne prosím kontaktovat, těším se na naši budoucí spolupráci.